Over ons

Wij zijn Praktijk Jipp

Psychologen Praktijk JIPP is een ambulante psychologenpraktijk opgericht in 2005. Na bijna 10 jaar gevestigd geweest te zijn aan de Westwal in Goes, vindt u ons nu in het nieuwe pand aan de Lijnbaan 32. Het team van Praktijk JIPP heeft veel ervaring met kind- en jeugdpsychiatrie en gezinsbegeleiding en met individuele behandeling aan adolescenten en volwassenen. Naast onderzoek en behandeling van allerhande psychische klachten zoals o.a. angst, dwang, stemming, hechting en adoptieproblematiek, gedragsproblemen, ADHD en leerproblemen is JIPP ook een expertisecentrum op het gebied van autisme spectrum problematiek. Het team bestaat uit GZ-psychologen, psychologen en orthopedagogen. Wij zijn een enthousiast team dat een persoonlijke benadering belangrijk vindt. In overleg met u bieden wij een hulpverleningsaanbod dat goed aansluit op uw specifieke situatie.

We proberen zo goed mogelijk aan te sluiten bij uw hulpvraag om vervolgens samen met u tot een oplossing te komen. Als het hiervoor nodig is om van de geijkte wegen af te wijken, zullen we dit niet laten. JIPP is persoonlijk, kleinschalig en slagvaardig.

Beroepscodes
Het JIPP-team vindt kwaliteit en zorgvuldigheid belangrijk. De JIPP-hulpverleners zijn
aangesloten bij beroepsvereniging met een beroepscode en klachtenregeling. De Beroepscode en ook de toelichting op de Beroepscode zijn te lezen op de webpagina van de beroepsvereniging: www.psynip.nl.

JIPP

Lindsey de Pundert

basispsycholoog, SKJ geregistreerd

reattach therapeut (specialist ASS K&J)
werkdagen: ma - di - do - vrij

depundert@praktijkjipp.nl

JIPP

Petra Flipse

GZ psycholoog en eigenaar

KIPB therapeut, supervisor
werkdagen: di - woe - don

flipse@praktijkjipp.nl

JIPP

Marloes van Trigt

orthopedagoog, SKJ geregistreerd

reattach therapeut
werkdagen: ma - di - woe - do

vantrigt@praktijkjipp.nl

JIPP

Annemarie Paaimans

pedagoog, SKJ geregistreerd

ouder- en gezinsbegeleider
werkdagen: di - vrij

paaimans@praktijkjipp.nl

JIPP

Inez De Meester

GZ psycholoog en eigenaar

hypnotherapie, supervisor
werkdagen: di - don - vrij

demeester@praktijkjipp.nl

JIPP

Marieke Knuijt

orthopedagoog i.o.

werkdagen: di - woe

knuijt@praktijkjipp.nl

jipp

Jacolien Steijn

basispsycholoog kind & jeugd, SKJ geregistreerd

reattach therapeut
werkdagen: ma - woe - don - vrij

steijn@praktijkjipp.nl

Processed with VSCO with m5 preset

Lothar Gerling

Kinderarts

ADHD, kinderdiabetologie, kinderendocrinologie, sociale pediatrie
Werkdagen: don - vrij (vanaf maart)

gerling@praktijkjipp.nl

teampagina-leeg

Lizzy van Sabben

orthopedagoog

werkzaam vanaf het voorjaar

teampagina-leeg

Miranda Wondergem

secretaresse/administratief medewerkster

werkdagen: maa - vrij

JIPP

Silvana de Bruine

psycholoog i.o.

werkdagen: ma - di - woe

debruine@praktijkjipp.nl

Stel uw vraag